خدمات ما

طراحی گرافیک

گروه آرتیستیم آماده ارائه انواع خدمات طراحی شامل طراحی پوستر، اینفوگرافی، آگهی­ های چاپی، کاتالوگ و بروشور، کتاب و مجله، طراحی لوگو و هویت برند و سازه­ های تبلیغاتی است. همچنین می ­توانیم کلیه خدمات مربوط به چاپ را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده و در تمام مراحل بر پیشرفت دقیق و اصولی کار نظارت داشته­ باشیم. زیبابتر انجامش بده.

طراحی گرافیک

ساخت فیلم و تیزر

تیم حرفه ای و مجرب آرتیستیم می ­تواند تمام آنچه از یک اثر ویدئویی نیاز دارید را تولید کند. ساخت تیزر های کوتاه تبلیغاتی، مستند معرفی مجموعه ها، مستند گزارش عملکرد سازمانی، موشن گرافی، انیمیشن و تصویربرداری زمینی و هوایی، تصویربرداری و مونتاژ همایش­ ها و همچنین تصویربرداری استودیویی از جمله خدمات ما در زمینه تولید فیلم و تیزر است.

عکاسی

عکاسی

با بهره گیری از عکاسان مجرب آماده ارائه خدمات عکاسی در شاخه­ های خبری، صنعتی و تبلیغاتی، خانوادگی و شخصی هستیم. همکاری با طیف وسیعی از عکاسان آقا و خانم دایره انتخاب شما را وسیع ­تر خواهدکرد. همچنین عکاسی از محصولات شما در دفتر شما و در آتلیه ما خدمتی است که در دنیای مجازی امروز بسیار کاربردی است.

عکاسی

طراحی سایت ‌و اپ

نقش مؤثر اینترنت در کسب و کارها بر هیچکس پوشیده نیست .با بهره‌گیری از برنامه­‌نویسان مجرب و متخصص، آماده ارائه خدمات طراحی‌سایت، .اپلیکیشن­ های موبایل و اپلیکیشن­ های واقعیت مجازی متناسب با نیاز و سلایق شما هستیم. این خدمات بر اساس بودجه و نیاز مخاطبان شخصی­ سازی می­ شود. با ما، بیشتر دیده شوید